fbpx

Святкування зимового сонцестояння. Практики дихання та вуглеходіння

Вже через два дня розпочнеться астрономічна зима. Точно це  буде 21 грудня 2017 року о 13:12 за київським часом. У цей час земля проходить через південну точку екліптики. Цей  день найкоротший і найдовша ніч у році. У давнину вважалося, що день зимового ідеально підходить для кардинальної зміни долі, здійснення найзаповітніших бажань. Наші предки вірили, що саме в цей день на людину звертають увагу вищі сили. Обов’язкова традиція цього дня це розпалювання ритуального багаття з дубових полін, який як би допомагав народженню нового сонця. Святкування відбувалось вночі перед сходом сонця. Розпалювалось багаття, що символізувало сонце, робилось підношення з відповідними проханнями. З точки зору внутрішнього бачення в цей день за рахунок положення землі на орбіті навколо сонця на землю попадає сяйво, що називають горнім світом. У стані, що резонує з ним, стані відкритості щирості, випромінювання добра і Любові дійсно можна внести суттєві корективи у власне життя. Цей період триває біля трьох діб, починаючі з ночі 21-го грудня.

Майстерня Життя запрошує на практики коректування своєї долі.

21 грудня у четвер буде практика швидкого дихання, з певним налаштуванням та наміром, що може прибрати на рівні підсвідомості дію непотрібних програм, прибрати зайві енергетичні включення з життя, щоб вийти на рівень справжності, або цілісності. Така дія з власного досвіду призводить до гармонізації життя на всіх рівнях. Лише це може дати і фінансову і соціальну і сімейну гармонію. Саме це є важливим. Не кожний стає банкіром, не кожний стає президентом. У кожного своя доля і треба стати на свій шлях. Це і є шляхом цілісності людини.

Практика розпочнеться о 19-й годині за адресою вул Грушевського 4а, в приміщенні канцелярії Українського козацтва. Приміщення невелике, максимум 8 осіб, тому прохання попередньо записатись 0996052799 (вайбер) 0671712221

Благодійний внесок на розвиток Майстерні Життя від «хто скільки зможе» до рекомендованої 10 європейських грошей або 300 грн

Святкування зимового сонцестояння. Практики дихання та вуглеходіння

Святкування зимового сонцестояння. Практики дихання 21 грудня о 19-й годині за адресою вул Грушевського 4а, в приміщенні канцелярії Українського козацтва.

Пратика вуглеходіння 22 грудня Збір о 18-й годині біля входу на Виставкойвий центр.

 

Начало:
21.12.2017
19:00
Конец:
22.12.2017
22:00
300
Состоялось

22 грудня у п’ятницю буде практика вуглеходіння. Перед цим зробимо ритуальне підношення. Прийшла така молитва:

Бог – Творець всього сущого Славимо Тебе!

Ми, діти Твої, дякуємо Тобі за можливість жити земним життям тут і зараз,  радіти і насолоджуватись красою Твого Творіння!

Приймаємо все що є і що буде!

Просимо тебе зараз в нашому усвідомленні допомогти у цей найкоротший день року, коли темрява дійшла своєї силі а світло мале, забрати з нашого життя те що заважає і усвідомлено як непотрібне для подальшого життя в русі до Тебе, до єднання з тобою в радості добрі гармонії з міцним здоров’ям. Просимо це для себе і свого роду.

Забирай Боже що мені негоже

Забирай Боже що мені негоже

Забирай Боже що мені негоже

Сьогодні  світло Твого сонця починає збільшуватись, і у цьому світлі в новому циклі мого життя у світлі Твого сонця прошу тебе допомогти мені у здійсненні усвідомлених мрій і бажань і посилити свою присутність в мені!

У власному усвідомленні посилюю в собі Твоє проявлення через силу Води і славлю її

У власному усвідомленні посилюю в собі Твоє проявлення через силу Повітря і славлю її

У власному усвідомленні посилюю в собі Твоє проявлення через силу Вогню і славлю її

У власному усвідомленні посилюю в собі Твоє проявлення через силу Землі і славлю її

У власному усвідомленні посилюю в собі Твоє проявлення через силу єднання в цілісності і славлю її

Хай буде так!

Хай буде так!

Хай буде так!

Перед цим треба закласти в багаття намір. Один з варіантів зробити мотанку. Це просто намотування ниток з наміром на серцевину, (можна складений папір). Намір це стан. Кожний оберт за годинниковою стрілкою з наміром це закладання того від чого Ви хочете позбутись. Це має бути усвідомлено, з подякою за отриманий досвід, щиро, з любов’ю. Потім проти годинникової стрілки намотування з наміром до чого хочете дійти, чого досягнути, з ким створити відносини, що отримати. Дія наміру вже доведена.  Таким чином закладений у місці сили, в колі друзів він спрацює!

До того буде енергетичний потік, створений закладеним ритуальним багаттям (це ми зробимо і подивимось внутрішнім поглядом). Розжарене вугілля, коли багаття прогорить і  ви будете йти по ньому в багато разів підсились закладений намір, що вже трансформувався в енергію дії, енергію вогню — І буде нам щастя)))!!!

Отож приходьте буде цікаво та корисно!

Благодійний внесок на розвиток Майстерні Життя від «хто скільки зможе» до рекомендованої 10 європейських грошей або 300 грн.

Збір о 18-й годині біля входу на Виставкойвий центр. Просто приходьте)

Святкування зимового сонцестояння. Практики дихання та вуглеходіння

Святкування зимового сонцестояння. Практики дихання 21 грудня о 19-й годині за адресою вул Грушевського 4а, в приміщенні канцелярії Українського козацтва.

Пратика вуглеходіння 22 грудня Збір о 18-й годині біля входу на Виставкойвий центр.

 

Начало:
21.12.2017
19:00
Конец:
22.12.2017
22:00
300
Состоялось