fbpx

Стародавні знання та практики характерників. Ладувально-антистресовий центр «Здрав»

Відсутність знань про закони здоров’я і людських відносин несе загрозу не тільки самій людині а й нащадкам, обриваючи можливість пройти повний шлях еволюційного розвитку під час перебування в земному вимірі. Поринаючи все глибше в віртуальний штучно створений світ ілюзій,який підкріплюється новітніми псі — технологіями ЗМІ та генетично зміненими продуктами харчування з домішками синтетичних сполук,людина перестає ідентифікуватись не тільки з душею,але й з тілом,втрачаючи природний рефлекс самозбереження себе та нащадків. В віртуальному світі найлегше людину зомбувати, нав’язати певний світогляд,спонукати її до нечесного,брехливого життя. Ладувально-антистресовий центр «Здрав» проводить семінари, практичні заняття по зціленню людини,  по відновленню духовних  цінностей, використовуючи знання наших пращурів, практики козацького характерництва. У серпні цього року:

— 9 серпня 2014 р  одноденний семінар «Як змінити покоління викривленних цінностей? Відновлення системи саморегуляції організму. Очищення тіла від токсикантів».
Місце проведення- Музей Гетьманства,.
Київ, вул.Спаська 16-б-перехрестя з вул. Волоською,м. Контрактова площа. Реєстрація учасників з 9.30, початок семінару 10.00. Семінар безкоштовний, але є вартість оренди приміщення, тому треба орієнтуватись на 50-100 грн.

— з 14 по 17 серпня 2014 року проводить семінар  «Сучасна концепція зцілення людини. Екологія розуму. Практики козацького характерництва.»
Керівник проекту Бабій В.В.
Телефони для довідок:
0671127892,
0679209190,
0996044794