fbpx

Шлях до себе або стати справжньою людиною. Практична психологія та національна культура.

Сьогодні, у нашій країні, практично у кожного є якісь речі які треба виправляти. Загальна криза посилила внутрішні протиріччя. Але ж всім хочеться краще жити, позбутися страхів і почати заробляти гроші, мати гармонійні відносини з рідними, близькими людьми, кохати і бути коханими. Ми мали колись потужну культуру, яка виховувала справжню людину поєднану зі світом, гармонійну і самодостатню. Свого часу вона була зруйнована.  Сучасні дослідження в психології, поглиблене вивчення української культури зробило можливим через конкретні психофізичні механізми  повернути людині її вдачу в житті, відновити гармонію у всіх сферах її життя. Це потужна робота над собою через вправи, здобуття нових знань та практичне їх втілення. Так народився тренінг,  що поєднує сучасні психологічні методи та давні вправи козаків – характерників що допомагають включити людський потенціал на більшу потужність, зазирнути у підсвідомість, увімкнути внутрішній ресурс.

Запрошуємо всіх бажаючих, хто хоче змінити своє життя, зробити рішучу дію по виходу на новий рівень своїх можливостей на Тренінг

» Шлях до себе або стати справжньою людиною». Це два дні цікавих глибоких вправ з найсучасніших систем знань психології і найдавніших знань культури нашого народу. 9 квітня з 12-ї до 19-ї годин з перервою на обід, 10 квітня з 11-ї до 18-ї. Адреса вул Кіквідзе 12/9 (карта нижче)

Шлях до себе або стати справжньою людиною. Практична психологія та національна культура.
Начало:
09.04.2016
11:00
Конец:
10.04.2016
19:00
Состоялось
Event Information
Це тренінг, що поєднує сучасні психологічні методи та давні вправи козаків – характерників що допомагають включити людський потенціал на більшу потужність, зазирнути у підсвідомість, увімкнути внутрішній ресурс.

Ми козацького, характерницького роду, роду тих хто має глибоке коріння та потужні надійні крила!

Наші корені це наша земля, рідна мова, родовід, та культура. Корені дають  впевненість у собі, свої сили, відсутність страху, відчуття того, що справлюсь з усім, та гармонію з світом.

Наші крила це прагнення правди – істини, це шлях до Любові,  політ до Духовності. Вони це сила наміру та підтримка Всесвіту, що дає реалізацію всіх життєвих цілей!

Мета:

Навчити кожну людину володіти можливостями свого  розуму, розкрити потужності тіла, бути господарем  своїх почуттів.

На тренінгу ви зрозумієте що значить бути справжньою людиною, розширите свій світогляд. Ми дамо поняття характерника,  знакового образу, ментального  дубля та багато іншого цікавого знання з нашої культури та сучасних психологічних знань, зробимо потужні вправи.

Організатори:   центр стратегічних досліджень Українського козацтва (Віталій Опанащук), Київська асоціація тілесно — орієнтованої терапії (Олена Шрамко), громадська організація «Розквіт людини» (Титаренко Ігор)

Ведучі:

Олена Петрівна Шрамко, практикуючий психолог – консультант, психотерапевт

Віталій Степанович Опанащук, генеральний писар Українського козацтва

Титаренко Ігор Володимирович, психолог, фізик, мандрівник – дослідник місць сили

Ведучі

Що буде:

Блок психотерапевтичних технік:

— техніки тілесно-орієнтованої терапії (заземлення, центрування, релаксація, тілесні розстановки

— емоційною-образна терапія (вправи на керування емоціями, робота з внутрішніми образами)

— арт- терапія

Блок характерницьких технік:

— включення другої уваги

— робота з наміром, спостереження за ментальним дублем та робота з ним

— початкові мандри  у ментальному дублі

Блок трансперсональних технік:

— ходіння по склу

— лежання на цвяхах

— швидке образне дихання (схоже на ребефинг)

Блок інтегруючих ресурсних технік:

— суфійські техніки розкриття серця

— обрядові техніки

Місце проведення в залі в Києві, за адресою:  вул Кіквідзе 12/9, 600 метрів від М. Дружби народів, орієнтовно 7 хвилин пішки (карта нижче)

В суботу 9 квітня з 12-ї до 19-ї годин з перервою на обід, 10 квітня з 11-ї до 18-ї.

Благодійний внесок  1400 грн з реєстрацією до 07 квітня, після  7-го квітня  1700 грн.  Для слухачів курсів Василя Андрійовича Чумаченко та для козаків діє суттєва знижка!

І ще,  якщо є велике бажання але відсутність коштів телефонуйте, домовимось! Головне у цьому світі це жити і рухатись до Бога, жити добре, в розвитку та Любові в оточенні щирих друзів!

Реєстрація +38 0671141557, +38 099 2875129 Надія Горенко або за посиланням

Шлях до себе або стати справжньою людиною. Практична психологія та національна культура.
Начало:
09.04.2016
11:00
Конец:
10.04.2016
19:00
Состоялось
Event Information
Це тренінг, що поєднує сучасні психологічні методи та давні вправи козаків – характерників що допомагають включити людський потенціал на більшу потужність, зазирнути у підсвідомість, увімкнути внутрішній ресурс.

Киквидзе 12 9