fbpx

Подорож у у невимовне з Василем Чумаченко у триденному семінарі в лютому.

Чумаченко Василь Андрійович на сьогодні сьогодні є одним провідних фахівців у дослідженні езотеричної культури України, автором багатьох статей, книг. Має наукову ступінь і підходить до знань як вчений, викладаючи їх чітко, логічно і зрозуміло.Вивчаючи глибини культурно-історичної спадщини українсь­кого етносу, першовитоки становлення духовного світу людини, Чумаченко відтворив досить чітку, зрозумілу систему знань, що дає кожній людині відкрити в собі «закон всередині», що є пробудженням,  до якого хочуть дійти всі люди Землі. Саме з території України, цієї землі, де ми з вами зараз живимо, знання потрапили до Тібету за свідченням самих тібетців, і прийшов час відроджувати їх тут, на рідній Землі! Для ознайомлення з деякими дослідженнями  Василя Андрійовича тут вкладена  його книга «Крик пугача».  

Вболіваючи за розвиток Української культури, повернення до цілісного життя у єдності зі всесвітом Василь Андрійович проводить лекції, семінари та заняття на тему вивчення езотеричної культури України. Для всіх бажаючих у лютому цього 2015 року,  Василь Андрійович буде проводити триденний семінар.  На семінарі окрім теоретичних знань буде дуже багато практичної роботи,  зокрема практик козацького характерництва як найближчого до нас у часі прояву езотеричної культури України. Отримані навики дадуть можливість зазирнути у своє майбутнє, уникнути багатьох помилок у своїй життєдіяльності, виправити вже скоєні, допомогти своїм близьким та взагалі гармонізувати власне життя, свій світ!

Знання дуже потужні, і в багатьох випадках навіть таємні! Всі присутні зможуть відчути дотик до цілісності, отже безмежності життя!

Час і місце проведення зараз уточнюється і багато залежить від Вас, шановні друзі, вашого бажання отримати нові знання та навики. Треба сформувати групу не менше 15 учасників. Такий семінар за рівнем знань відкриває надлюдські у загальному розумінні можливості! Запрошуємо всіх бажаючих зробити крок до себе, до своєї справжньої суті прийняти участь у семінарі.

Для участі необхідно зареєструватись тут на сайті, або написати листа на  tit777@ukr.net  чи  зателефонувати  по телефонам: 099 6052799, або  0671712221, або  0637420499
Вартість участі у семінарі еквівалентна 100 доларів США, для малозабезпечених але дуже сильно бажаючих снижка за домовленністю. Якщо є велике бажання потрапити на семінар але коштів не вистачає пишить, домовимось, бо головне це пробудження нашої свідомості, повернення до цілісності, до творчої безмежності! За знання  завжди має бути взаємообмін, інакше вони  не засвоюються і не використовуються.

Проведення занять планується якщо у робочі дні  з 18 до 21 години, у вихідні з 10-30 до 15.

Місце проведення уточнюється. Всім зареєстрованим на семінар буде надіслано листа з точним місцем та часом. Якщо ви маєте можливість надати залу будь-ластка повідомте на пошту tit777@ukr.net

Приєднуйтесь!

Event Not Found!