fbpx

Подорож по сакральним місцям Голосієво з характерницькими практиками.

В програмі практики розвинення ментального бачення, чуття-бачення, робота з образом, ментальна подорож у часі, загальні поняття. Ще буде робота з ключовими знаковими формами на прикладі Таро, спілкування через власний ментальний дубль з підсвідомістю, робота з бажаннями.

22 квітня цікава дата. В нумерології означає посилення жіночого потоку, що з’єднує з Витоком Всесвіту, дає потужність всім енергетичним процесам (тому добре йдуть справи). Символізує глибоке проникнення в суть речей (посилена Жриця за Таро). Це веде до життєвої позиції не супротиву насильству, що проповідується філософією буддизму, тому що все що відбувається є результатом власних виборів.

Ще 22 квітня 2023 за ведичною традицією Акшая Трітя — найкращий день у році. В цей день Місяць та Сонце дарують колосальний потік добротної енергії, проявляючи себе особливо сильно.

В індійських текстах згадується, що це день явлення шостої дашаватари Господа Вішну – Парашурами. Він прийшов, щоб відновити божественний порядок землі і позбавити брахманів від придушення кшатриями або мудреців воїнами. До речі зараз так і є.

Голосієво на геогліфі Києва 7-ма чакра і недарма має купу легенд про волхвів, що творили чудеса. Після них прийшли християни і на території лісу два відомих монастиря – Китаєвський і Голосіївський.

В печерах Китаєво, поруч з монастирем, була у 18-му сторіччі монахиня Досіфея (тоді Досіфей). Вона розкрила в собі бачення правди-істини, дотикнулась до надсвідомості і бачила майбутнє. У її часи до неї було паломництво за настановами. Від її благословення почався духовний шлях Серафім Саровський.

В Голосієвському монастирі не так давно жила Аліпія, яка теж «бачила» і все своє життя як і Досіфея допомагала людям. В монастирі стоїть її саркофаг. 

  Ще в Голосієво є озеро Дідорівка, де за легендою був палео контакт з Орром. Тоді в Києві була його статуя (14-те сторіччя). За часів другої світової війни організація СС «Ананербе» там проводила дослідження, шукаючі входи в інші світи.

Враховуючи все це подорож по місцям сили Голосієво з наміром, має позбавити у такий день від всього зайвого та непотрібного, звільнити місце у житті для прекрасного та піднесеного, розкрити свідомість.

Зробимо практику закладання наміру на здійснення бажання.

Маршрут подорожі від Голосієвського озера до головного дуба лісу, Їєрарху лісу на Голосієвському плато (простір Волхвів). За часом до 4-х годин. Вартість участі в програмі 500 грн. Початок в 11-00. Збір біля кафе «Кухня Полі» (поруч з входом зі станції метро Голосієвська).

Для участі зареєструйтесь за тел.  067 171 2221 (вайбер) і 100 грн передплата на карту.

 В суботу обіцяють сонечко з манливою хмарністю до +15

Приєднуйтесь).