fbpx

Містика й Таємниці Холодного Яру 10 червня

Запрошуємо вас в дивовижну подорож в Холодний Яр. Холодний Яр – це місце, де живе непокірний дух козацької вольниці. Це світ воїнів і бунтарів – тут пробуджується Дух і люди наповнюються надзвичайною внутрішньої Силою і спокоєм. З вами поділиться Силою легендарний 1000-річний дуб Максима Залізняка. Його онук, що росте поруч, має близько семисот років, а дідусеві більше тисячі! Саме тут давали клятву гайдамаки, коли йшли на війну проти польської шляхти.
Холодний яр притягує людей своїми містичними явищами, легендарними історіями, унікальними пам’ятками культури і природи.
За кількістю археологічних, наукових, історичних об’єктів Холодний Яр посідає перше місце в Україні. В околицях і на території Холодного яруархеологами виявлено велику кількість стародавніх стоянок і поселень, починаючи з часів трипільської культури.
Холодний Яр – місце, де містичні природні аномалії і нерозгадані таємниці нашої історії до сих пір розбурхують уяву шукачів та мандрівників. Уфологи підтверджують наявність в цьому регіоні численних зон геомагнітних аномалій і « місць, що блукають», потрапивши в які, людина може загубитися в часі. Температура тут завжди на 3-6 градусів нижча середньодобової температури за межами яру, про що говорить сама назва «Холодний Яр», а люди тут живуть довше і ще сьогодні є живі свідки легендарної «Холодноярської республіки» 1920-х років.
Ну що? Готові поринути в пригоди? Тоді вирушаємо!
Такі місця варто відвідувати з людиною, яка знається з Силами. Нашим провідником у цій містичній поїздці буде Ігор Титаренко – фізик, психолог, відомий фахівець по місцях Сили, езотерик, мандрівник.
Ігор володіє цілим арсеналом практик взаємодії з місцями Сили, які допоможуть налаштуватися на це містичне місце, зарядитися енергією Холодного Яру і отримати відповіді на свої питання.
А ще Ігор приготує нам справжній банош на вогнищі і ми з вами смачно пообідаємо посеред лісу!
Друзі, одягаємо зручний одяг і взуття, беремо пляшку з водою, дівчата – хустку на голову, смачненьке на перекус і вперед, за Дивами!
Їдемо комфортною групою до 20 чол. Тому бронюйте вже!
http://dyvakrainy.com/uk/uk-kholodny-yar/