fbpx

31 серпня, в середу о 16-00 лекція Василя Чумаченко «Характерницька культура в Україні».

ХарактерникДоброго здоров’я всім нам друзі!

31 серпня, в середу о 16-00 розпочнеться цикл лекцій з питань  характерницької культури в Україні. На сьогодні, в умовах потужного зовнішнього тиску цивілізації на людину, вкрай важливим є розуміння себе, свого шляху, своєї долі.  У відповідності до сучасних психологічних досліджень саме власна творча реалізація є сенсом життя людини! Оскільки людина частка Всесвіту, містить його в собі, як кажуть всі релігійні системи, то без інтеграції з ним зробити це неможливо. Цю функцію єднання має виконувати внутрішня культура, що на Україні  мала назву характерництво.  «Характерництво», в рамках наукового підходу, визначаються як досягнення певних здібностей людини, що відкривають багатовимірну природу світу,  закони його існування у часі та просторі через пробудження закону всередині. Ця можливість генетично закладена в кожну людину і відкривається  знаннями і відповідними практиками та способом життя людини. Саме слово може бути інтерпретовано від слова характер, як сукупність стійких індивідуальних особливостей особистості, які складаються і виявляються в діяльності та спілкуванні, зумовлюючи типові для неї способи поведінки. Про ці особливості характерника написано сказано дуже багато. Козаки-характерники творили справжні чудеса. Вони могли зупиняти час і переходити в інший просторовий вимір, лікувати словом, керували свідомістю… Щоб стати характерником, треба було пройти досить жорстке навчання, в якому були закладені техніки для розвитку енергетичного тіла людини, чуттєвого та ментального. Та все ж основа характеру закладалась контактом з оточуючим світом, бо характер формується відповідно до умов ареалу існування. Треба стати частиною природи, проінтегрувати себе з нею.

Ось про все це і  буде йти мова в середу на лекції Василя Андрійовича Чумаченко, який на сьогодні є одним провідних фахівців у дослідженні езотеричної культури України, автором статей, книг про характерництво. Вивчаючи глибини культурно-історичної спадщини українсь­кого етносу, першовитоки становлення духовного світу людини, Чумаченко відтворив досить чітку, зрозумілу систему знань, що дає кожній людині відкрити в собі «закон всередині», що є пробудженням,  до якого хочуть дійти всі люди Землі.

Місце проведення актова зала інституту металофізики (аудиторія 306 на 3-му поверсі). Адреса: Київ, бул. Академіка Вернадського, 36 (недалеко від ст. метро «Академмістечко).

Збір о16 годині біля входу в інститут, на прохідній.

Лекція безкоштовна, (можете залишити невеликі кошти на оренду зали)

Питання по телефонам: 0677832099 Віталій Опанащук, 0996052799 Титаренко Ігор