fbpx

Характерницькі практики.

Мабуть головним в житті людини є її рух шляхом власної долі. Це завжди стан гармонії, гарне здоров’я і радість буття. До цього прямують всі. В кожній етнічній культурі були певні правила, виконуючі які людина ставала на шлях долі. В Україні це було Характерництво. Загалом Характерництво — це низка правил, поведінки, включень свідомості і дії людини у поширеному світосприйнятті. На першому етапі це знання, що дають можливості тих включень (на сьогодні це т.зв. екстрасенсорика або над здібності). Паралельно йде ментальне, енергетичне і фізичне очищення тіла, розуму, і енергетичного кокону людини.  Далі узгодження знань з фізичним планом і потім дія.  Все це призводить людину до включення її у свою багатомірність де є розуміння себе, шляху долі і проходженням ним в гармонії з Всесвітом. Людина стає майстром власного життя і через себе, свою діяльність узгоджує простір навколо себе з Цілісністю. Цілісність – це узгоджений між собою простір всього сущого, де все відбувається гармонійно і відповідає задуму Творця. Бог є.

В Україні сьогодні відбувається відродження Характерництва. Один з провідних дослідників цієї культури і викладач Характерництва як напрямку психології (супраментальна психологія) — Василь Андрійович Чумаченко. Його дід був характерником і передав йому свої знання.  Крім того Василь Андрійович вчений, має наукові ступені і його підхід у вивченні і викладанні цілком науковий. Автор 4-х книжок, що вже стали великою рідкістю «Шлях у невимовне», «Крик пугача», «Толока золотого віку», «Політ нічного метелика».

15, 16 і можливо 17-го лютого (за необхідністю) пройде семінар Василя Андрійовича Чумаченко з характерницьких практик. Його семінари це трансляція стану в першу чергу, налаштування на поширене світосприйняття. Люди в більшості своїй діють з зовнішнього світосприйняття. Це лише маленька частинка того, чому та чи інша подія відбувається. Треба зайти в середину, де на рівні стану, відповідних думок і знань формується простір подій. У сучасному світі це парапсихологія. Це опис стану, що не є самим станом. Практично всі слідують тому опису і намагаються відтворити потрібний результат. Як правило це все є штучним. Бо світ змінюється постійно і відповідно опис теж. Треба увійти в сам внутрішній світ, подолати т.зв. антропний бар’єр і тоді маємо стан характерника. Ось про це буде семінар. Деталі і питання 067 1712221 (вайбер, вотсап).

Для того щоб бути на ньому присутнім, треба мати початкові навики бачення, основи характерницьких практик. З питань початкових навиків бачення, основ характерницьких практик в четвер 11 лютого буде вебінар. Пройде він на платформі zoom.  Ведучий Ігор Титаренко. Для участі треба написати повідомлення і оплатити вартість. Буде створена окрема закрита група, де посилання на вхід, питання – відповіді. 

Гарного всім дня!