fbpx

18 липня о 12.00 відбудеться унікальна екскурсія в будинок з Химерами. Запрошує Федір Чапала

Мої щирі вітання, Друзі 😉

Мені на щастя, випала така нагода запросити вас, на досить унікальну екскурсію!
На цю екскурсію до-речі, досить важко потрапити, все обумовлено великими чергами!
Ви можливо здогадались вже про що йде мова? 😉
Я чесно вам скажу щоб туди потрапити самому, я чекав пів-року своєї черги, щоб запросити всіх вас друзі на цю унікальну екскурсію!
Нам з вами, вдасться відвідати це саме унікальне місце, про яке ходять так багато містичних чуток та легенд.
Саме по цій вулиці ви зможете побачити вживу, одне із найграндіозніших витворів архітектурного мистецтва,
яке створив, сам «Київській Гауді».
Його називали так неспроста, Городецький мав, надзвичайний талант та вміння створювати шедеври архітектурного мистецтва.
Тому саме 18.07.2015 об 12.00. розпочнеться подорож в містичний «Будинок з Химерами» який до речі є діючою адміністрацією президента. Під час екскурсії ви дізнаєтесь, чому пан Городецький товаришував з Паном Потоцьким та Сікорським. І чому в нього відібрали його будинок після туру в Кенію. А ще ви дізнаєтесь цікавий фактор про те, чому саме Городецькому довелось залишити свій улюблений Київ. 
Умови відвідування екскурсії на щастя залишаються не змінними, всього 10 квитків по 150 грн. (дорослі та діти з 16 річного віку + документ для підтвердження особи паспорт або водійське посвідчення). 
Друзі, для того щоб потрапити на цю унікальну екскурсію завтра 18.07.2015 об 12.00 з професійним гідом, прощу зв’язатися зі мною по тел. 067-589-00-43 або просто написавши мені смс чи в фейсбук! 
Друзі місць всього 10! 
Тому не зволікайте зі своїм рішенням, і ліпше одразу пишіть або телефонуйте мені, для бронювання собі квитка! 
P.S. Друзі майте на увазі, якщо ви забронювали собі місце, тоді це означає що ви 100% будите зі мною на екскурсії, бо за вас я сьогодні внесу 100% передоплату керівництву музею! Після екскурсії в будинок з химерами нас чекає ще одна досить цікава екскурсія! 
Це буде невеличкий сюрприз для вас 😉 
Зустрічаємось та паркуємо автомобілі(хто буде на авто) на вул. Інституцька 9! 
Тому що прохід на Банкову, відбувається зі сторони саме Інституцької! Друзі чекаю ваших дзвінка і повідомлень і до зустрічі 😉