fbpx

12 січня відбудеться заключне заняття с початкового курсу характерницьких практик

З наступаючим Різдвом, доброго здоров’я всім нам, миру та добра).

Характерник12 січня відбудеться заключне заняття с початкового курсу характерницьких практик центру стратегічних досліджень Українського козацтва. Заняття проведе, як і курс, Василь Андрійович Чумаченко. Нагадаю, що в рамках цього курсу «характерництво» розглядається  в рамках наукового підходу, визначаючи його в супраментальній психології як спосіб поширеного сприйняття світу. Аспекти нашої підсвідомості визначаються як певні здібності що відкриваються знаннями і можуть бути відтворені при певній підготовці всіма бажаючими. Знання характерництва розповідає про багатовимірну природу світу, про закони його існування у часі та просторі. Про все це стисло буде на лекції. Для тих хто був на курсі це повторення, а для тих хто вирішив відкрити для себе поширене сприйняття можливо багато чого буде незвичним і на початку незрозумілим. Потім все з часом вкладається і відкривається))). Тому присутні можуть бути всі бажаючі.  Вартість заняття є пожертвою на видання книжок про характерництво, розвиток національної культури і нічим не обмежується))) (можна і бескоштовно, як і наша культура)

Для того щоб прийти треба зареєструватись за посиланням на сайті, оскільки кількість місць обмежена. Для всіх хто був на курсі теж бажано зареєструватись на сайті  або написати листа на електронну пошту за адресою   haraacadem@i.ua. Це треба для отримання у подальшому інформації з заходів характерництва.

12 січня відбудеться заключне заняття с початкового курсу характерницьких практик
Начало:
12.01.2016
18:00
Конец:
12.01.2016
20:00
Состоялось
Event Information
Це продовження курсу, що відбувся у грудні. Присутні можуть бути всі бажаючі.

Початок заняття о 18-00. Місце проведення  — актовий зал ДП «Держзовнішінформ», вул. Любченка 15. Тел для довідок +38099 6052799, +38067 1712221, +38063 7420499