Цей семінар буде присвяченій темі практик козаків характерників, темі нашої культурної спадщини що торкається Оріської, Трипільскої культур, відтворенню наших можливостей взаємодії зі світом (надлюдськими з сьогоднішньої точки зору). Він є продовженням теоретичного семінару що був у лютому.
Тематика семінару стосується в першу чергу нашої свідомості і розуміння хто ми і куди прямуємо. Звичайно ця тематика має базуватись на історії нашого народу, на тому минулому яке створило базис майбутнього нації, який нажаль за тисячоліття було знищено нашими ворогами. Сьогодні, крок за кроком, збираючи практично по крихам, іде відтворення тої історичної спадщини наших предків, що має відтворити розуміння того хто ми є, і куди лежить шлях нашого життя. В першу чергу це повернення знань та навиків, якими володіли козаки характерники. Хто ж такі характерники, що це за практики і чим вони такі особливі? І головне навіщо вони нам сьогодні?
Посилаючись на людей що досліджували історію українського козацтва можна сказати про характерників наступне:
Д. Яворницький — «між козаками завжди були так звані «характерники», яких ні вогонь, ні вода, ні шабля, ні звичайна куля, крім срібної, не брали. Такі «характерники» могли відкривати без ключів замки, плавати на човнах по підлозі, як по морських хвилях, переходити через річку по сукняній повсті чи циновках з лози, брати в голі руки розпечені ядра, бачити за кілька верств довкола себе за допомогою особливих «верцаєл», перебувати на дні ріки, влазити і вилазити з туго зав’язаних і навіть зашитих мішків, «перекидатись» у котів, перетворювати людей у кущі, вершників на птахів, залазити у звичайне відро і плисти в ньому під водою сотні, тисячі верств».
А. Чайковський — «Хто меткий та хитрий, вміє собі порадити, дістає від товариства прикметник характерника, якогось надчоловіка, котрого куля не бере і котрий самого чортяку вміє окульбачити і заставити собі служити».
В. Голобуцький — «замовлені від кулі і шаблі».
В. Шевчук — «Вони, вважалося, знали таємну силу речей, явищ і володіли своєю, виробленою в століттях, наукою і прийомами, з допомогою яких цю віру вселяли в маси».
А ось посилання на книгу Василя Андрійовича Чумаченка «Крик пугача», де йдеться про наше козацьке минуле http://mestasily.org/krik-pugacha-seriya-vichna-sich-vasilchumachenko/
Фактично це знання про те як досягти повного розуміння власної природи і природи світу, увійти у стан дотичності до цілісного, що робить людину подібною до Бога, бо ми всі сини його!
Ось про способи досягнення такої дотичності через конкретні практики і буде семінар.
Місце проведення у приміщенні за адресою: вул. Велика Васильківська (Червоноармійська) 71 б, недалеко від станції метро Олімпійська. Вхід з вулиці через арку до триповерхової будівлі за дитячим майданчиком (див карту нижче). На першому поверсі зліва кімната номер 1. Час проведення з 18-30 до 20-30 у четвер та п’яницю. На суботу на заняттях час уточнимо
Вартість семінару відповідна до 50 доларів США, а для тих хто був на попередньому семінарі 40 доларів. Для участі необхідно зареєструватись та оплати вартість семінару до його початку (можна на першому занятті). Питання за телефонами 0953366003, 0930401516 — Віктор, 0671712221 -Ігор.